Wyniki zawodów / Wyniki Letnich Zawodów 2013

 
 
       •  dziewczynki 2008 - 2005 
       •  chłopcy 2010 - 2005 
       •  dziewczynki 2004 - 2001 
       •  chłopcy 2004 - 2001 
       •  dziewczyny 2000 - 1997 
 

     •  chłopcy 2000 - 1996 

DZIEWCZYNY  2008 - 2005
         
  NAZWISKO   I   IMIĘ ROCZNIK SZKOŁA 25 z mak
         
1 ZOSIA  RADZIKOWSKA 2008 AQUA 0:57,22
2 DOROTA  KREMER 2008 AQUA 2:30,00
        25 z mak
1 OLIWIA ZAKRZEWSKA 2007 AQUA 0:48,75
2 KAROLINA  NIEPSUJ 2007 AQUA 1:04,57
        25 z mak
1 NATALIA  WIEDRYCKA 2006 AQUA 0:40,44
2 HANIA GRABOWSKA 2006 AQUA 0:55,47
3 AGNIESZKA  CZABAŃSKA 2006 AQUA 1:08,66
         
  NAZWISKO   I   IMIĘ ROCZNIK SZKOŁA 25 del
         
1 AMELKA  GARCON 2005 AQUA 0:32,00
        25 grzb
1 BASIA  GRUDKA 2007 AQUA 0:43,66
2 JAŚMINA  KOZŁOWSKA 2007 AQUA 1:16,56
        25 grzb
1 NATALIA  BRUNEJKO 2006 AQUA 0:29,72
2 ROKSANA  PAUL 2006 AQUA 0:36,06
3 MAŁGOSIA  KREMER 2006 AQUA 0:36,90
4 NINA  STEFAŃSKA 2006 AQUA 0:45,25
5 INGA  SKURSKA 2006 AQUA 0:48,78
6 BIANKA  NOWAK 2006 AQUA 0:53,69
7 MILENA  GLISZCZYŃSKA 2006 AQUA 0:56,86
        25 grzb
1 RÓŻA  WYKLAND 2005 AQUA 0:33,88
        25 żaba
1 PAULINA  DRAGACZ 2007 AKWEN 1:08,35
        25 żaba
1 ANIA  KURDELSKA 2005 AQUA 0:30,99
2 MAGDALENA JANKOWSKA 2005 AKWEN 0:44,09
        25 kraul
1 ZUZIA  BUŁAKOWSKA 2005 AQUA 0:34,31
                                                   CHŁOPCY  2010 - 2005
         
  NAZWISKO   I   IMIĘ ROCZNIK szkoła 25 z mak
         
1 KRZYŚ  CZABAŃSKI 2010 AQUA 1:32,88
        25 z mak
1 FILIP  ZIELIŃSKI 2009 AQUA 1:01,31
2 FRANEK ŚWIERSZCZ 2009 AQUA 1:02,26
        25 z mak
1 SZCZEPAN  DURAJ 2008 AQUA 1:04,94
2 MARCEL GLISZCZYŃSKI 2008 AQUA 1:14,91
        25 z mak
1 TYMON  KĘDZIORA 2007 AQUA 0:37,91
2 DOMINIK CZARNOGORCEW 2007 AQUA 0:39,00
3 KUBA  MACIEJEWSKI 2007 AQUA 0:47,90
4 ALEKSANDER   STADNIK 2007 AQUA 0:54,13
5 JAKUB  ARCISZEWSKI 2007 AQUA 1:04,44
6 MAREK  CZABAŃSKI 2007 AQUA 1:11,19
         
  NAZWISKO   I   IMIĘ ROCZNIK szkoła 25 z mak
         
1 OLAF  BOHDZIEWICZ 2006 AQUA 0:42,66
2 ERYK  BOHDZIEWICZ 2006 AQUA 0:44,87
3 KACPER  MURAWSKI 2006 AQUA 0:45,88
4 BARTEK DRACZYŃSKI 2006 AQUA 0:49,84
5 GRACJAN WYSOKIŃSKI 2006 AQUA 0:53,44
6 MARCEL  SKOWERSKI 2006 AQUA 1:03,66
        25 z mak
1 MARCEL  WYSOKIŃSKI 2005 AQUA 0:40,68
         
  NAZWISKO   I   IMIĘ ROCZNIK szkoła 25 grzb
         
1 LUCAS  WILLIAMS 2007 AQUA 1:05,02
2 JAN  WASILEWSKI 2007 AQUA 1:03,69
         
        25 grzb
1 PATRYK  RODEK 2006 AQUA 0:30,41
2 IDZI  DURAJ 2006 AQUA 0:37,29
3 JAKUB WALENTUKIEWICZ 2006 AQUA 0:39,63
 4 STAŚ PASZKOWSKI 2006 AQUA 0:40,94
 5 IGOR  CZERWIŃSKI 2006 AQUA 1:01,62
        25 kraul
1 OLAF  OBERDA 2005 AQUA 0:28,65
2 PAWEŁ  NECEL 2005 AQUA 0:32,09
3 JAN  GIGOŃ 2005 AQUA 0:34,13
  DZIEWCZYNY  2004 - 2001
         
  NAZWISKO   I   IMIĘ ROCZNIK SZKOŁA 25 DEL
         
1 AGNIESZKA STĘPNIAK 2003 AKWEN 0:21,35
        25 DEL
1 NIKA  SLEPCOWA 2002 AKWEN 0:24,18
2 OLGA  WASILEWSKA 2002 AKWEN 0:28,97
3 NATALIA  BRAUN 2002 AKWEN 0:31,96
        25 DEL
1 MAŁGORZATA BADOCHA 2001 AKWEN 0:20,81
2 JULIA   ROGOWSKA 2001 AQUA 0:22,57
3 KAMILA  KUCHTA 2001 AQUA 0:25,10
4 OLA   WÓJCIKOWSKA 2001 AQUA 0:25,22
         
  NAZWISKO   I   IMIĘ ROCZNIK SZKOŁA 50 GRZB
         
1 ADA  KOŁODZIEJCZAK 2004 AQUA 1:00,43
2 MALWINA  STEFAŃSKA 2004 AQUA 1:13,53
        50  GRZB
1 DOMINIKA  RODEK 2003 AQUA 0:58,97
         
        50  GRZB
1 AGNIESZKA  GEŁDON 2002 AKWEN 0:57,97
2 MARTYNA  POLAK 2002 AQUA 1:19,69
        50  GRZB
1 ADA  KURDELSKA 2001 AQUA 0:47,45
2 MARCELINA KROTOFIL 2001 AQUA 0:53,30
3 VIVIANA  TARNOWSKA 2001 AQUA 0:59,41
         
  NAZWISKO   I   IMIĘ ROCZNIK SZKOŁA 50  ŻABA
         
1 EWELINA  NIEZGODA 2004 AQUA 1:07,66
2 POLA MISIUN 2004 AQUA 1:08,44
3 JULIA  KAMYSZ 2004 AQUA 1:12,32
        50 ŻABA
1 ZUZA  BUGAJ 2003 AQUA 1:00,41
2 DOMINIKA  RODEK 2003 AQUA 1:05,82
3 KINGA  PUCHAŁA 2003 AQUA 1:08,06
        50 ŻABA
1 OLGA  WASILEWSKA 2002 AKWEN 0:58,87
2 MARTYNA  POLAK 2002 AQUA 1:17,66
        50 ŻABA
1 ADA  KURDELSKA 2001 AQUA 0:52,13
2 MAŁGORZATA BADOCHA 2001 AKWEN 0:52,60
3 KAMILA  KUCHTA 2001 AQUA 0:54,32
4 OLGA TURCZYŃSKA 2001 AQUA 1:00,93
5 MATYLDA  NOWAK 2001 AQUA 1:02,63
6 VIVIANA  TARNOWSKA 2001 AQUA 1:06,16
         
  NAZWISKO   I   IMIĘ ROCZNIK SZKOŁA 50  KRAUL
         
1 ADA  KOŁODZIEJCZAK 2004 AQUA 1:03,19
2 JULIA  KAMYSZ 2004 AQUA 1:03,90
3 EWELINA NIEZGODA 2004 AQUA 1:14,44
4 MAJA  WYRZYKOWSKA 2004 AQUA 1:23,72
        50  KRAUL
1 AGNIESZKA  STĘPNIAK 2003 AKWEN 0:42,50
2 JULIA  ERBEL 2003 AQUA 0:58,78
3 JAGODA  ZDROJEWSKA 2003 AQUA 1:24,37
        50  KRAUL
1 NIKA  SLEPCOWA 2002 AKWEN 0:47,25
2 AGNIESZKA  GEŁDON 2002 AKWEN 0:54,34
3 NATALIA  BRAUN 2002 AKWEN 0:42,50
        50  KRAUL
1 MARCELINA  KROTOFIL 2001 AQUA 0:47,03
2 MATYLDA NOWAK 2001 AQUA 0:49,69
3 OLGA  TURCZYŃSKA 2001 AQUA 1:12,66
         
  NAZWISKO   I   IMIĘ ROCZNIK SZKOŁA 100 ZM
         
1 POLA  MISIUN 2004 AQUA 2:30,16
        100 ZM
1 AGNIESZKA STĘPNIAK 2003 AKWEN 1:54,25
2 ZUZA  BUGAJ 2003 AQUA 2:08,66
        100 ZM
1 NIKA  SLEPCOWA 2002 AKWEN 2:16,43
        100 ZM
1 MAŁGORZATA BADOCHA 2001 AKWEN 1:46,57
2 ADA  KURDELSKA 2001 AQUA 1:54,13
3 JULIA  ROGOWSKA 2001 AQUA 1:57,06

 

NAZWISKO   I   IMIĘ ROCZNIK SZKOŁA 25 DEL
         
1 KAMIL  BIELECKI 2004 AQUA 0:52,50
        25 DEL
1 ŁUKASZ  LORENC 2003 AQUA 0:22,19
        25 DEL
1 KOSMA  PIJAGIN 2002 AQUA 0:22,90
2 MATEUSZ  POŁUCH 2002 AKWEN 0:24,75
3 ŁUKASZ  KOŚCIŃSKI 2002 AKWEN 0:26,12
        25 DEL
1 JAN ZAMEK-GLISZCZYNSKI 2001 AQUA 0:20,60
2 JAKUB  ULITA 2001 AQUA 0:23,00
         
  NAZWISKO   I   IMIĘ ROCZNIK SZKOŁA 50 GRZB
         
1 WIKTOR  GROCH 2004 AKWEN 1:00,65
2 BARTOSZ  BORYNA 2004 AQUA 1:20,56
3 KONRAD  BIELECKI 2004 AQUA 1:50,25
        50  GRZB
 1 MICHAŁ  WESOŁOWSKI 2003 AQUA 0:59,15
 2 KRZYŚ  PANKIEWICZ 2003 AQUA 1:11,60
        50  GRZB
 1 MATEUSZ  POŁUCH 2002 AKWEN 0:54,50
         
        50  GRZB
 1 PIOTR  KASPROWICZ 2001 AQUA 1:01,50
         
  NAZWISKO   I   IMIĘ ROCZNIK SZKOŁA 50  ŻABA
         
1 WOJCIECH  GROCH 2004 AKWEN 1:04,54
2 TYMON  CICHOCKI 2004 AQUA 1:06,37
3 JACEK  BURDYN 2004 AQUA 1:08,50
4 BARTEK  BRZEZIŃSKI 2004 AQUA 1:13,72
5 KAMIL  BIELECKI 2004 AQUA 1:22,34
6 KONRAD BIELECKI 2004 AQUA 1:42,32
        50 ŻABA
1 KACPER  MARCINIAK 2003 AKWEN 0:54,63
2 MARCIN  SULSKI 2003 AQUA 1:04,72
        50 ŻABA
1 KOSMA PIJAGIN 2002 AQUA 0:50,19
2 ŁUKASZ  KOŚCIŃSKI 2002 AKWEN 1:03,91
         
         
  NAZWISKO   I   IMIĘ ROCZNIK SZKOŁA 50  KRAUL
         
1 RAFAŁ  KRUSZEWSKI 2004 AQUA 0:46,91
2 AMADEUSZ  MIELNIK 2004 AQUA 0:52,75
3 TYMON  CICHOCKI 2004 AQUA 0:55,32
4 WOJCIECH  GROCH 2004 AKWEN 1:00,09
5 WIKTOR  GROCH 2004 AKWEN 1:03,44
6 BARTOSZ  BORYNA 2004 AQUA 1:11,34
        50  KRAUL
1 ŁUKASZ  LORENC 2003 AQUA 0:41,59
2 KACPER  MARCINIAK 2003 AKWEN 0:44,46
3 MARCIN  SULSKI 2003 AQUA 0:53,62
4 MICHAŁ  WESOŁOWSKI 2003 AQUA 1:00,31
5 KRZYŚ PANKIEWICZ 2003 AQUA 1:41,09
        50  KRAUL
1 MICHAŁ  KRUSZEWSKI 2002 AQUA 0:40,53
2 MIŁOSZ  WYRZYKOWSKI 2002 AQUA 0:45,59
        50  KRAUL
1 JAKUB  ULITA 2001 AQUA 0:41,97
2 JAN ZAMEK-GLISZCZYŃSKI 2001 AQUA 0:42,06
3 PIOTR  KASPROWICZ 2001 AQUA 1:24,88
         
  NAZWISKO   I   IMIĘ ROCZNIK SZKOŁA 100 ZM
         
1 RAFAŁ  KRUSZEWSKI 2004 AQUA 2:11,81
        100 ZM
1 ŁUKASZ  LORENC 2003 AQUA 1:57,00
2 KACPER  MARCINIAK 2003 AKWEN 2:05,25
3 MARCIN  SULSKI 2003 AQUA 2:16,68
        100 ZM
1 KOSMA  PIJAGIN 2002 AQUA 1:49,72
2 MICHAŁ  KRUSZEWSKI 2002 AQUA 1:50,44
3 MATEUSZ  POŁUCH 2002 AKWEN 1:59,57
4 MIŁOSZ  WYRZYKOWSKI 2002 AQUA 2:03,35
5 ŁUKASZ  KOŚCIŃSKI 2002 AKWEN 2:21,78
        100 ZM
1 JAN ZAMEK-GLISZCZYŃSKI 2001 AQUA 1:49,81
  DZIEWCZYNY  2000 - 1997
         
  NAZWISKO   I   IMIĘ ROCZNIK SZKOŁA 25 DEL
         
1 PATRYCJA  ANTOSZKIEWICZ 2000 AKWEN 0:20,82
2 MARTA  BAGIŃSKA 2000 AKWEN 0:24,45
        25 DEL
1 ANIA  KRÓL 99 AKWEN 0:21,72
        25 DEL
1 MARTYNA  ŁĄGIEWSKA 98 AQUA 0:19,44
2 ANIA  WÓJCIKOWSKA 98 AQUA 0:20,19
        25 DEL
1 KORNELIA  CHORZELSKA 97 AQUA 0:20,66
2 WIKTORIA  GEŁDON 97 AKWEN 0:24,05
         
  NAZWISKO   I   IMIĘ ROCZNIK SZKOŁA 50 GRZB
         
1 ANIA  KRÓL 99 AKWEN 0:54,69
         
  NAZWISKO   I   IMIĘ ROCZNIK SZKOŁA 50  ŻABA
         
1 PATRYCJA  ANTOSZKIEWICZ 2000 AKWEN 0:50,31
2 MARTA  BAGIŃSKA 2000 AKWEN 1:02,16
        50 ŻABA
1 MARYSIA KLECZKOWSKA 99 AQUA 0:53,12
        50 ŻABA
1 ZUZANNA  BUKOWSKA 98 AKWEN 0:46,19
        50 ŻABA
1 WIKTORIA  GEŁDON 97 AKWEN 0:55,40
         
  NAZWISKO   I   IMIĘ ROCZNIK SZKOŁA 50  KRAUL
         
1 MARYSIA  KLECZKOWSKA 99 AQUA 0:39,94
        50  KRAUL
1 ZUZANNA  BUKOWSKA 98 AKWEN 0:33,41
2 ANIA  WÓJCIKOWSKA 98 AQUA 0:40,56
3 MARTYNA ŁĄGIEWSKA 98 AQUA 0:40,97
        50  KRAUL
1 KORNELIA  CHORZELSKA 97 AQUA 0:40,00
         
  NAZWISKO   I   IMIĘ ROCZNIK SZKOŁA 100 ZM
         
1 MARTA  BAGIŃSKA 2000 AKWEN 2:03,84
        100 ZM
1 MARYSIA  KLECZKOWSKA 99 AQUA 1:43,84
        100 ZM
1 ZUZANNA  BUKOWSKA 98 AKWEN 1:29,71
2 MARTYNA  ŁĄGIEWSKA 98 AQUA 1:49,84
3 ANIA  WÓJCIKOWSKA 98 AQUA 1:50,88
        100 ZM
1 KORNELIA  CHORZELSKA 97 AQUA 1:47,41
  CHŁOPCY  2000 - 96
         
  NAZWISKO   I   IMIĘ ROCZNIK SZKOŁA 25 DEL
         
1 ADAM  BONIECKI 2000 AQUA 0:20,15
2 PRZEMYSŁAW  GRAJOSZEK 2000 AKWEN 0:21,09
3 MACIEJ  GARCON 2000 AQUA 0:21,41
4 MICHAŁ  BLICHARZ 2000 AKWEN 0:23,50
5 JAKUB  POSTUSZYŃSKI 2000 AKWEN 0:31,25
        25 DEL
1 PAWEŁ  ZAMEK-GLISZCZYŃSKI 99 AQUA 0:18,34
2 KRZYSZTOF   WALENTUKIEICZ 99 AQUA 0:18,91
        25 DEL
1 KAROL  ROKITA 98 AKWEN 0:14,25
2 FILIP TROJANOWSKI 98 AQUA 0:14,71
3 JAKUB  SZCZEGIECKI 98 AQUA 0:16,27
4 KAROL  WIŚNIEWSKI 98 AQUA 0:18,25
        25 DEL
1 OLGIERD  KASPROWICZ 97 AQUA 0:20,72
        25 DEL
2 MICHAŁ  BURCZYK 96 AKWEN 0:16,82
         
  NAZWISKO   I   IMIĘ ROCZNIK SZKOŁA 50 GRZB
         
1 PAWEŁ  GEŁDON 2000 AKWEN 0:49,44
2 MICHAŁ  KOZANECKI 2000 AQUA 0:52,84
3 MICHAŁ  BLICHARZ 2000 AKWEN 0:53,72
        50  GRZB
1 IGNACY  WASILEWSKI 99 AQUA 0:47,69
        50  GRZB
1 FILIP  TROJANOWSKI 98 AQUA 0:35,50
         
  NAZWISKO   I   IMIĘ ROCZNIK SZKOŁA 50  ŻABA
         
1 JAKUB  MAKSYMCZUK 2000 AQUA 0:46,34
2 ADAM  BONIECKI 2000 AQUA 0:47,94
3 MACIEK  GARCON 2000 AQUA 0:48,51
        50 ŻABA
1 PAWEŁ ZAMEK-GLISZCZYŃSKI 99 AQUA 0:44,25
2 IGNACY   WASILEWSKI 99 AQUA 0:47,28
  MARCIN  BURDYN 99 AQUA 0:51,35
        50 ŻABA
1 JAKUB  SZCZEGIECKI 98 AQUA 0:48,00
        50 ŻABA
2 OLGIERD  KASPROWICZ 97 AQUA 0:48,60
        50 ŻABA
1 ADAM  KUŚ 96 AKWEN 0:41,25
2 MICHAŁ  BURCZYK 96 AKWEN 0:41,31
         
  NAZWISKO   I   IMIĘ ROCZNIK SZKOŁA 50  KRAUL
         
1 JAKUB  MAKSYMCZUK 2000 AQUA 0:37,50
2 KACPER  PIETRASZAK 2000 AQUA 0:38,10
3 PAWEŁ GEŁDON 2000 AKWEN 0:39,88
4 PRZEMYSŁAW  GRAJOSZEK 2000 AKWEN 0:40,84
5 JAKUB  ROSZAK 2000 AQUA 0:42,66
6 JAKUB  POSTUSZYŃSKI 2000 AKWEN 0:45,56
        50  KRAUL
1 KRZYSZTOF WALENTUKIEWICZ 99 AQUA 0:36,82
3 MARCIN  BURDYN 99 AQUA 0:39,22
        50  KRAUL
1 KAROL  ROKITA 98 AKWEN 0:32,40
2 KAROL WIŚNIEWSKI 98 AQUA 0:35,91
        50  KRAUL
1 ADAM  KUŚ 96 AKWEN 0:33,41
         
  NAZWISKO   I   IMIĘ ROCZNIK SZKOŁA 100 ZM
         
1 JAKUB  MAKSYMCZUK 2000 AQUA 1:41,90
1 ADAM  BONIECKI 2000 AQUA 1:42,41
2 MACIEK  GARCON 2000 AQUA 1:44,28
3 PRZEMYSŁAW  GRAJOSZEK 2000 AKWEN 1:52,22
4 MICHAŁ BLICHARZ 2000 AKWEN 2:07,38
        100 ZM
1 PAWEŁ ZAMEK-GLISZCZYŃSKI 99 AQUA 1:39,75
        100 ZM
1 FILIP  TROJANOWSKI 98 AQUA 1:18,66
2 KAROL WIŚNIEWSKI 98 AQUA 1:29,37
3 KAROL ROKITA 98 AKWEN 1:29,66
4 JAKUB  SZCZEGIECKI 98 AQUA 1:30,31
        100 ZM
1 MICHAŁ  BURCZYK  96 AKWEN 1:35,16
 
 
                                                   CHŁOPCY  2010 - 2005
         
  NAZWISKO   I   IMIĘ ROCZNIK szkoła 25 z mak
         
1 KRZYŚ  CZABAŃSKI 2010 AQUA 1:32,88
        25 z mak
1 FILIP  ZIELIŃSKI 2009 AQUA 1:01,31
2 FRANEK ŚWIERSZCZ 2009 AQUA 1:02,26
        25 z mak
1 SZCZEPAN  DURAJ 2008 AQUA 1:04,94
2 MARCEL GLISZCZYŃSKI 2008 AQUA 1:14,91
        25 z mak
1 TYMON  KĘDZIORA 2007 AQUA 0:37,91
2 DOMINIK CZARNOGORCEW 2007 AQUA 0:39,00
3 KUBA  MACIEJEWSKI 2007 AQUA 0:47,90
4 ALEKSANDER   STADNIK 2007 AQUA 0:54,13
5 JAKUB  ARCISZEWSKI 2007 AQUA 1:04,44
6 MAREK  CZABAŃSKI 2007 AQUA 1:11,19
         
  NAZWISKO   I   IMIĘ ROCZNIK szkoła 25 z mak
         
1 OLAF  BOHDZIEWICZ 2006 AQUA 0:42,66
2 ERYK  BOHDZIEWICZ 2006 AQUA 0:44,87
3 KACPER  MURAWSKI 2006 AQUA 0:45,88
4 BARTEK DRACZYŃSKI 2006 AQUA 0:49,84
5 GRACJAN WYSOKIŃSKI 2006 AQUA 0:53,44
6 MARCEL  SKOWERSKI 2006 AQUA 1:03,66
        25 z mak
1 MARCEL  WYSOKIŃSKI 2005 AQUA 0:40,68
         
  NAZWISKO   I   IMIĘ ROCZNIK szkoła 25 grzb
         
1 LUCAS  WILLIAMS 2007 AQUA 1:05,02
2 JAN  WASILEWSKI 2007 AQUA 1:03,69
         
        25 grzb
1 PATRYK  RODEK 2006 AQUA 0:30,41
2 IDZI  DURAJ 2006 AQUA 0:37,29
3 JAKUB WALENTUKIEWICZ 2006 AQUA 0:39,63
 4 STAŚ PASZKOWSKI 2006 AQUA 0:40,94
 5 IGOR  CZERWIŃSKI 2006 AQUA 1:01,62
        25 kraul
1 OLAF  OBERDA 2005 AQUA 0:28,65
2 PAWEŁ  NECEL 2005 AQUA 0:32,09
3 JAN  GIGOŃ 2005 AQUA 0:34,13
  DZIEWCZYNY  2004 - 2001
         
  NAZWISKO   I   IMIĘ ROCZNIK SZKOŁA 25 DEL
         
1 AGNIESZKA STĘPNIAK 2003 AKWEN 0:21,35
        25 DEL
1 NIKA  SLEPCOWA 2002 AKWEN 0:24,18
2 OLGA  WASILEWSKA 2002 AKWEN 0:28,97
3 NATALIA  BRAUN 2002 AKWEN 0:31,96
        25 DEL
1 MAŁGORZATA BADOCHA 2001 AKWEN 0:20,81
2 JULIA   ROGOWSKA 2001 AQUA 0:22,57
3 KAMILA  KUCHTA 2001 AQUA 0:25,10
4 OLA   WÓJCIKOWSKA 2001 AQUA 0:25,22
         
  NAZWISKO   I   IMIĘ ROCZNIK SZKOŁA 50 GRZB
         
1 ADA  KOŁODZIEJCZAK 2004 AQUA 1:00,43
2 MALWINA  STEFAŃSKA 2004 AQUA 1:13,53
        50  GRZB
1 DOMINIKA  RODEK 2003 AQUA 0:58,97
         
        50  GRZB
1 AGNIESZKA  GEŁDON 2002 AKWEN 0:57,97
2 MARTYNA  POLAK 2002 AQUA 1:19,69
        50  GRZB
1 ADA  KURDELSKA 2001 AQUA 0:47,45
2 MARCELINA KROTOFIL 2001 AQUA 0:53,30
3 VIVIANA  TARNOWSKA 2001 AQUA 0:59,41
         
  NAZWISKO   I   IMIĘ ROCZNIK SZKOŁA 50  ŻABA
         
1 EWELINA  NIEZGODA 2004 AQUA 1:07,66
2 POLA MISIUN 2004 AQUA 1:08,44
3 JULIA  KAMYSZ 2004 AQUA 1:12,32
        50 ŻABA
1 ZUZA  BUGAJ 2003 AQUA 1:00,41
2 DOMINIKA  RODEK 2003 AQUA 1:05,82
3 KINGA  PUCHAŁA 2003 AQUA 1:08,06
        50 ŻABA
1 OLGA  WASILEWSKA 2002 AKWEN 0:58,87
2 MARTYNA  POLAK 2002 AQUA 1:17,66
        50 ŻABA
1 ADA  KURDELSKA 2001 AQUA 0:52,13
2 MAŁGORZATA BADOCHA 2001 AKWEN 0:52,60
3 KAMILA  KUCHTA 2001 AQUA 0:54,32
4 OLGA TURCZYŃSKA 2001 AQUA 1:00,93
5 MATYLDA  NOWAK 2001 AQUA 1:02,63
6 VIVIANA  TARNOWSKA 2001 AQUA 1:06,16
         
  NAZWISKO   I   IMIĘ ROCZNIK SZKOŁA 50  KRAUL
         
1 ADA  KOŁODZIEJCZAK 2004 AQUA 1:03,19
2 JULIA  KAMYSZ 2004 AQUA 1:03,90
3 EWELINA NIEZGODA 2004 AQUA 1:14,44
4 MAJA  WYRZYKOWSKA 2004 AQUA 1:23,72
        50  KRAUL
1 AGNIESZKA  STĘPNIAK 2003 AKWEN 0:42,50
2 JULIA  ERBEL 2003 AQUA 0:58,78
3 JAGODA  ZDROJEWSKA 2003 AQUA 1:24,37
        50  KRAUL
1 NIKA  SLEPCOWA 2002 AKWEN 0:47,25
2 AGNIESZKA  GEŁDON 2002 AKWEN 0:54,34
3 NATALIA  BRAUN 2002 AKWEN 0:42,50
        50  KRAUL
1 MARCELINA  KROTOFIL 2001 AQUA 0:47,03
2 MATYLDA NOWAK 2001 AQUA 0:49,69
3 OLGA  TURCZYŃSKA 2001 AQUA 1:12,66
         
  NAZWISKO   I   IMIĘ ROCZNIK SZKOŁA 100 ZM
         
1 POLA  MISIUN 2004 AQUA 2:30,16
        100 ZM
1 AGNIESZKA STĘPNIAK 2003 AKWEN 1:54,25
2 ZUZA  BUGAJ 2003 AQUA 2:08,66
        100 ZM
1 NIKA  SLEPCOWA 2002 AKWEN 2:16,43
        100 ZM
1 MAŁGORZATA BADOCHA 2001 AKWEN 1:46,57
2 ADA  KURDELSKA 2001 AQUA 1:54,13
3 JULIA  ROGOWSKA 2001 AQUA 1:57,06

 

NAZWISKO   I   IMIĘ ROCZNIK SZKOŁA 25 DEL
         
1 KAMIL  BIELECKI 2004 AQUA 0:52,50
        25 DEL
1 ŁUKASZ  LORENC 2003 AQUA 0:22,19
        25 DEL
1 KOSMA  PIJAGIN 2002 AQUA 0:22,90
2 MATEUSZ  POŁUCH 2002 AKWEN 0:24,75
3 ŁUKASZ  KOŚCIŃSKI 2002 AKWEN 0:26,12
        25 DEL
1 JAN ZAMEK-GLISZCZYNSKI 2001 AQUA 0:20,60
2 JAKUB  ULITA 2001 AQUA 0:23,00
         
  NAZWISKO   I   IMIĘ ROCZNIK SZKOŁA 50 GRZB
         
1 WIKTOR  GROCH 2004 AKWEN 1:00,65
2 BARTOSZ  BORYNA 2004 AQUA 1:20,56
3 KONRAD  BIELECKI 2004 AQUA 1:50,25
        50  GRZB
 1 MICHAŁ  WESOŁOWSKI 2003 AQUA 0:59,15
 2 KRZYŚ  PANKIEWICZ 2003 AQUA 1:11,60
        50  GRZB
 1 MATEUSZ  POŁUCH 2002 AKWEN 0:54,50
         
        50  GRZB
 1 PIOTR  KASPROWICZ 2001 AQUA 1:01,50
         
  NAZWISKO   I   IMIĘ ROCZNIK SZKOŁA 50  ŻABA
         
1 WOJCIECH  GROCH 2004 AKWEN 1:04,54
2 TYMON  CICHOCKI 2004 AQUA 1:06,37
3 JACEK  BURDYN 2004 AQUA 1:08,50
4 BARTEK  BRZEZIŃSKI 2004 AQUA 1:13,72
5 KAMIL  BIELECKI 2004 AQUA 1:22,34
6 KONRAD BIELECKI 2004 AQUA 1:42,32
        50 ŻABA
1 KACPER  MARCINIAK 2003 AKWEN 0:54,63
2 MARCIN  SULSKI 2003 AQUA 1:04,72
        50 ŻABA
1 KOSMA PIJAGIN 2002 AQUA 0:50,19
2 ŁUKASZ  KOŚCIŃSKI 2002 AKWEN 1:03,91
         
         
  NAZWISKO   I   IMIĘ ROCZNIK SZKOŁA 50  KRAUL
         
1 RAFAŁ  KRUSZEWSKI 2004 AQUA 0:46,91
2 AMADEUSZ  MIELNIK 2004 AQUA 0:52,75
3 TYMON  CICHOCKI 2004 AQUA 0:55,32
4 WOJCIECH  GROCH 2004 AKWEN 1:00,09
5 WIKTOR  GROCH 2004 AKWEN 1:03,44
6 BARTOSZ  BORYNA 2004 AQUA 1:11,34
        50  KRAUL
1 ŁUKASZ  LORENC 2003 AQUA 0:41,59
2 KACPER  MARCINIAK 2003 AKWEN 0:44,46
3 MARCIN  SULSKI 2003 AQUA 0:53,62
4 MICHAŁ  WESOŁOWSKI 2003 AQUA 1:00,31
5 KRZYŚ PANKIEWICZ 2003 AQUA 1:41,09
        50  KRAUL
1 MICHAŁ  KRUSZEWSKI 2002 AQUA 0:40,53
2 MIŁOSZ  WYRZYKOWSKI 2002 AQUA 0:45,59
        50  KRAUL
1 JAKUB  ULITA 2001 AQUA 0:41,97
2 JAN ZAMEK-GLISZCZYŃSKI 2001 AQUA 0:42,06
3 PIOTR  KASPROWICZ 2001 AQUA 1:24,88
         
  NAZWISKO   I   IMIĘ ROCZNIK SZKOŁA 100 ZM
         
1 RAFAŁ  KRUSZEWSKI 2004 AQUA 2:11,81
        100 ZM
1 ŁUKASZ  LORENC 2003 AQUA 1:57,00
2 KACPER  MARCINIAK 2003 AKWEN 2:05,25
3 MARCIN  SULSKI 2003 AQUA 2:16,68
        100 ZM
1 KOSMA  PIJAGIN 2002 AQUA 1:49,72
2 MICHAŁ  KRUSZEWSKI 2002 AQUA 1:50,44
3 MATEUSZ  POŁUCH 2002 AKWEN 1:59,57
4 MIŁOSZ  WYRZYKOWSKI 2002 AQUA 2:03,35
5 ŁUKASZ  KOŚCIŃSKI 2002 AKWEN 2:21,78
        100 ZM
1 JAN ZAMEK-GLISZCZYŃSKI 2001 AQUA 1:49,81
  DZIEWCZYNY  2000 - 1997
         
  NAZWISKO   I   IMIĘ ROCZNIK SZKOŁA 25 DEL
         
1 PATRYCJA  ANTOSZKIEWICZ 2000 AKWEN 0:20,82
2 MARTA  BAGIŃSKA 2000 AKWEN 0:24,45
        25 DEL
1 ANIA  KRÓL 99 AKWEN 0:21,72
        25 DEL
1 MARTYNA  ŁĄGIEWSKA 98 AQUA 0:19,44
2 ANIA  WÓJCIKOWSKA 98 AQUA 0:20,19
        25 DEL
1 KORNELIA  CHORZELSKA 97 AQUA 0:20,66
2 WIKTORIA  GEŁDON 97 AKWEN 0:24,05
         
  NAZWISKO   I   IMIĘ ROCZNIK SZKOŁA 50 GRZB
         
1 ANIA  KRÓL 99 AKWEN 0:54,69
         
  NAZWISKO   I   IMIĘ ROCZNIK SZKOŁA 50  ŻABA
         
1 PATRYCJA  ANTOSZKIEWICZ 2000 AKWEN 0:50,31
2 MARTA  BAGIŃSKA 2000 AKWEN 1:02,16
        50 ŻABA
1 MARYSIA KLECZKOWSKA 99 AQUA 0:53,12
        50 ŻABA
1 ZUZANNA  BUKOWSKA 98 AKWEN 0:46,19
        50 ŻABA
1 WIKTORIA  GEŁDON 97 AKWEN 0:55,40
         
  NAZWISKO   I   IMIĘ ROCZNIK SZKOŁA 50  KRAUL
         
1 MARYSIA  KLECZKOWSKA 99 AQUA 0:39,94
        50  KRAUL
1 ZUZANNA  BUKOWSKA 98 AKWEN 0:33,41
2 ANIA  WÓJCIKOWSKA 98 AQUA 0:40,56
3 MARTYNA ŁĄGIEWSKA 98 AQUA 0:40,97
        50  KRAUL
1 KORNELIA  CHORZELSKA 97 AQUA 0:40,00
         
  NAZWISKO   I   IMIĘ ROCZNIK SZKOŁA 100 ZM
         
1 MARTA  BAGIŃSKA 2000 AKWEN 2:03,84
        100 ZM
1 MARYSIA  KLECZKOWSKA 99 AQUA 1:43,84
        100 ZM
1 ZUZANNA  BUKOWSKA 98 AKWEN 1:29,71
2 MARTYNA  ŁĄGIEWSKA 98 AQUA 1:49,84
3 ANIA  WÓJCIKOWSKA 98 AQUA 1:50,88
        100 ZM
1 KORNELIA  CHORZELSKA 97 AQUA 1:47,41
  CHŁOPCY  2000 - 96
         
  NAZWISKO   I   IMIĘ ROCZNIK SZKOŁA 25 DEL
         
1 ADAM  BONIECKI 2000 AQUA 0:20,15
2 PRZEMYSŁAW  GRAJOSZEK 2000 AKWEN 0:21,09
3 MACIEJ  GARCON 2000 AQUA 0:21,41
4 MICHAŁ  BLICHARZ 2000 AKWEN 0:23,50
5 JAKUB  POSTUSZYŃSKI 2000 AKWEN 0:31,25
        25 DEL
1 PAWEŁ  ZAMEK-GLISZCZYŃSKI 99 AQUA 0:18,34
2 KRZYSZTOF   WALENTUKIEICZ 99 AQUA 0:18,91
        25 DEL
1 KAROL  ROKITA 98 AKWEN 0:14,25
2 FILIP TROJANOWSKI 98 AQUA 0:14,71
3 JAKUB  SZCZEGIECKI 98 AQUA 0:16,27
4 KAROL  WIŚNIEWSKI 98 AQUA 0:18,25
        25 DEL
1 OLGIERD  KASPROWICZ 97 AQUA 0:20,72
        25 DEL
2 MICHAŁ  BURCZYK 96 AKWEN 0:16,82
         
  NAZWISKO   I   IMIĘ ROCZNIK SZKOŁA 50 GRZB
         
1 PAWEŁ  GEŁDON 2000 AKWEN 0:49,44
2 MICHAŁ  KOZANECKI 2000 AQUA 0:52,84
3 MICHAŁ  BLICHARZ 2000 AKWEN 0:53,72
        50  GRZB
1 IGNACY  WASILEWSKI 99 AQUA 0:47,69
        50  GRZB
1 FILIP  TROJANOWSKI 98 AQUA 0:35,50
         
  NAZWISKO   I   IMIĘ ROCZNIK SZKOŁA 50  ŻABA
         
1 JAKUB  MAKSYMCZUK 2000 AQUA 0:46,34
2 ADAM  BONIECKI 2000 AQUA 0:47,94
3 MACIEK  GARCON 2000 AQUA 0:48,51
        50 ŻABA
1 PAWEŁ ZAMEK-GLISZCZYŃSKI 99 AQUA 0:44,25
2 IGNACY   WASILEWSKI 99 AQUA 0:47,28
  MARCIN  BURDYN 99 AQUA 0:51,35
        50 ŻABA
1 JAKUB  SZCZEGIECKI 98 AQUA 0:48,00
        50 ŻABA
2 OLGIERD  KASPROWICZ 97 AQUA 0:48,60
        50 ŻABA
1 ADAM  KUŚ 96 AKWEN 0:41,25
2 MICHAŁ  BURCZYK 96 AKWEN 0:41,31
         
  NAZWISKO   I   IMIĘ ROCZNIK SZKOŁA 50  KRAUL
         
1 JAKUB  MAKSYMCZUK 2000 AQUA 0:37,50
2 KACPER  PIETRASZAK 2000 AQUA 0:38,10
3 PAWEŁ GEŁDON 2000 AKWEN 0:39,88
4 PRZEMYSŁAW  GRAJOSZEK 2000 AKWEN 0:40,84
5 JAKUB  ROSZAK 2000 AQUA 0:42,66
6 JAKUB  POSTUSZYŃSKI 2000 AKWEN 0:45,56
        50  KRAUL
1 KRZYSZTOF WALENTUKIEWICZ 99 AQUA 0:36,82
3 MARCIN  BURDYN 99 AQUA 0:39,22
        50  KRAUL
1 KAROL  ROKITA 98 AKWEN 0:32,40
2 KAROL WIŚNIEWSKI 98 AQUA 0:35,91
        50  KRAUL
1 ADAM  KUŚ 96 AKWEN 0:33,41
         
  NAZWISKO   I   IMIĘ ROCZNIK SZKOŁA 100 ZM
         
1 JAKUB  MAKSYMCZUK 2000 AQUA 1:41,90
1 ADAM  BONIECKI 2000 AQUA 1:42,41
2 MACIEK  GARCON 2000 AQUA 1:44,28
3 PRZEMYSŁAW  GRAJOSZEK 2000 AKWEN 1:52,22
4 MICHAŁ BLICHARZ 2000 AKWEN 2:07,38
        100 ZM
1 PAWEŁ ZAMEK-GLISZCZYŃSKI 99 AQUA 1:39,75
        100 ZM
1 FILIP  TROJANOWSKI 98 AQUA 1:18,66
2 KAROL WIŚNIEWSKI 98 AQUA 1:29,37
3 KAROL ROKITA 98 AKWEN 1:29,66
4 JAKUB  SZCZEGIECKI 98 AQUA 1:30,31
        100 ZM
1 MICHAŁ  BURCZYK  96 AKWEN 1:35,16